ДОРОЖНЯ КАРТА

Митрополит Іоан зустрівся з Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту

 

27 березня відбулася зустріч Голови СУВД митрополита Іоана (Яременка) з Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (ДССТ) генерал-лейтенантом Миколою Мальковим та заступником Голови Адміністрації Держспецтрансслужби полковником Віктором Жигуновим.

Митрополит Іоан розповів офіцерам про місію капеланів Православної Церкви України в Збройних Силах, яку було розпочато з перших днів російського вторгнення у східні області нашої держави. Зараз велика армія священиків, котрі пройшли ротації на схід, складають структуру Синодального управління військового духовенства. Митрополит Іоан наголосив, що введення військово-облікових спеціальностей для капеланів у силових структурах буде сприяти кращому виконанню духовних обов’язків військовими священиками.

Генерал-лейтенант Микола Мальков довів до відома Голови СУВД про практику співпраці з капеланами, яка дотепер склалася у Державній спеціальній службі транспорту. «Капелани вже досить довгий період працюють з військовослужбовцями нашої структури і дають добрі результати. Також я задоволений роботою капеланів і в зоні проведення бойових дій», - зазначив генерал-лейтенант.

Сторони обговорили шляхи співпраці задля задоволення духовних потреб військовослужбовців служби ДССТ.

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»