ДОПОМОГТИ ПОЧУТИ

ПЦУ буде опікуватися людьми з вадами слуху

 

Православна Церква України продовжує душпастирську роботи з людьми, які мають вади слуху. З метою поліпшення співпраці у цьому напрямку Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 березня зустрівся з головою Українського товариства глухих (УТОГ) Іриною Чепчиною.

До розмови про місію Церкви серед нечуючих долучився також Перший заступник Голови СУВД та клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці ієрей Василь Бурка. І це не випадково, адже понад два роки капеланська парафії на Татарці займається опікою таких людей з особливими потребами. У храмі відбуваються богослужіння  з перекладом на жестову мову для людей з вадами слуху. Капелани й самі вивчають жестову мову, щоб бути ближчим до таких людей. 

- Ми намагаємося долучити всіх з вадами слуху не тільки Києва, а й України до християнської традиції нашої православної Церкви, - говорить священик Василь Бурка.

Під час зустрічі сторони обговорили загальну концепцію церковної опіки над людьми з вадами слуху та ті напрямки співпраці, які особливо потребують розвитку і поширення. Зокрема, йшлося про можливість вивчення священиками та студентами духовних навчальних закладів жестової мови й налагодження перекладу цією мовою молитов і текстів Священного Писання.

- Дуже багато глухих радіють, дякуємо Вам за роботу з нечуючими людьми, які мають змогу сповідатися та причащатися”, – зазначила голова УТОГ Ірина Чепчина.

Блаженнійший Владика відзначив важливість для Церкви обговорення такої діяльності та благословив її проведення. 

- Надалі ми будемо спілкуватися, поглиблювати співпрацю та впроваджувати її по всій Україні, – наголосив Митрополит Епіфаній.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами pomisna.info

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу