ДОПОМОГА КАПЕЛАНУ

Священик Юрій Казміренко дякує за допомогу

 

Вкінці січня цього року ми закликали аудиторію Facebook-сторінки СУВД допомогти капелану отцю Юрію Казміренку, якому була потрібна фінансова підтримка для проходження лікування після бойової травми на фронті. Упродовж місяця лютого велика кількість співчутливих громадян переказувала на банківську карту отця Юрія кошти, про які той просив. 

Завдячуючи жертовності наших читачів капелан зміг пройти успішне лікування в клініці Дніпра та досягти бажаного результату. Про це він повідомив телефоном.

- Вчора мав телефонну розмову з отцем Юрієм Казміренком. Мене неабияк здивувала його вимова. Досі при зустрічі з капеланом я намагався розібрати кожне його слово, адже після кількох інсультів м’язи, які відповідають за мову, були сковані. Я бачив, що й самому священику було незручно спілкуватися. Тепер же я чув бадьору мову священика і одразу не повірив, що чую в трубці телефона ту саму людину, - говорить керівник Прес-центру СУВД Володимир Яцульчак.

Прес-центр СУВД висловлює щиру подяку жертводавцям за посильну допомогу. Співчутливість нашої аудиторії вражає. Проте капелан Юрій Казміренко мусить продовжити реабілітацію, щоби закріпити позитивну динаміку, тому звертається з проханням не покинути його напівдороги і фінансово підтримати.

Реквізити для допомоги:

Карта ПРИВАТБАНКУ (гривня) 4731 2191 1481 1395 Казміренко Юрій Володимирович

Телефон капелана для довідок: 067 408 51 68

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.