Допомога близько

У столиці з’явилися нові клініки, де лікуватимуть ветеранів

 

У березні цього року на сторінках сайту СУВД ми розповідали про ліванця Саліма Караме, котрий живе в Україні і допомагає українським військовим, що на передовій.

Розширюючи свою лікарську практику, Салім Караме й надалі залишається партнером Синодального управління військового духовенства і продовжує допомагати українським військовослужбовцям, котрі перебували в АТО, а тепер після переформатування в ООС.

Сьогодні, 15 вересня, Салім урочисто відкрив дві нових клініки Este-Line Elite та Este-Line Kids, де зможуть проходити стоматологічне лікування як дорослі, так і малеча, для якої облаштовано спеціальні кабінети.

Сам Салім говорить, що він лікар і волонтер. Його місія – допомагати лікувати солдат, які воюють. А нові клініки дають можливість ще більше розширити волонтерську діяльність на сході, а також спроможність приймати ветеранів війни у столиці.

На запрошення Саліма на урочисте відкриття приміщень стоматологічних клінік завітав Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник. Отець Тарас побажав Салімові нових злетів та допомоги від Бога задля продовження своїх благих справ та подарував новим клінікам ікону святого лікаря Пантелеймона.

Нагадаємо, волонтерську діяльність Салім почав ще 2014 року, коли почалася війна на сході України з Росією. На фронт його стараннями було відправлено теплі речі та продукти. Пізніше було облаштовано мобільний стоматологічний кабінет на колесах, який періодично відправлявся на Донбас.

 

 

 

 

 

 


 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Урочистості в Будинку вчителя

12 жовтня в Будинку вчителя відбулися урочисті заходи з нагоди святкування «Дня захисника України».