Добробати святкують

Полк «Дніпро – 1» відсвяткував четверту річницю

 

На території бази полку «Дніпро – 1» пройшли святкові урочистості з нагоди четвертої річниці від дня створення.

Військовий шлях «Дніпро-1» як добровольчого батальйону розпочався ще з 2014.  Хлопці були одними з перших, хто зі зброєю в руках пішов захищати Батьківщину.

Найдостойніших нагородили цінними подарунками і грамотами від голови обласної ради Гліба Пригунова. Щирі привітання та вдячність за віддану службу бійці отримали від військового командування, міської та обласної влади, духовенства, родичів та близьких. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих, які воювали у складі «Дніпро-1». За час бойових дій полк втратив 31 захисника.

Цей видатний підрозділ сміливо стояв на захисті Маріуполя та Новоазовська, звільняв Піски, вів бої в Авдіївці і дотепер продовжує нести службу на сході нашої країни.

Голова обласної ради Гліб Пригунов відзначив мужність і відданість військових. «Чотири роки «Дніпро-1» сміливо стоїть на захисті нашої Батьківщини. З самого початку війни вони були першими, хто добровільно пішов боротися за наші життя та незалежність. Саме завдяки таким відданим воїнам, їх мужності та силі духу небо над Дніпропетровщиною — мирне! Я дякую кожному за патріотизм та небайдужість до майбутнього України», - сказав обласний очільник.

Привітав віськових капелан полку протоієрей Димитрій Поворотний та побажав їм Божого благословення на захист Батьківщини.

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами oblrada.dp.gov.ua

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.