ДОБРА СЛУЖБА

Капелани відвідали урочистості з нагоди ротації канадських військовослужбовців

 

14 квітня у містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулась урочиста передача повноважень, в рамках якої у присутності контр-адмірала Брайана Сантарпіа відповідні документи підписали командири попередньої та нової ротацій контингенту ЗС Канади в Україні.

Канадські Збройні Сили беруть участь у підготовці бойових підрозділів ЗС України в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна». В ЗС Канади вона відома як Операція «UNIFIER».

Щоб привітати канадських військовослужбовців до Міжнародного центру миротворчості та безпеки цього дня завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, начальник штабу операцій Командування об’єднаних операцій Канади контр-адмірал Брайан Сантарпіа, Почесний Консул Канади Оксана Вінницька-Юсипович, капелани Православної Церкви України, капелани Української Греко-Католицької Церкви та їх канадські та американські колеги.

Зустрічав високих гостей на полігоні начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він щиро подякував канадській стороні за всебічну підтримку за допомогу Україні у зміцненні її обороноздатності, а також від імені Міністра оборони України та Начальника Генерального штабу ЗС України й керівництва вишу вручив нагороди низці кращих військовослужбовців ЗС Канади.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.