До Дня Збройних Сил України

5 грудня у Міністерстві оборони України відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України. В урочистостях взяли участь керівний склад Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, члени Колегії оборонного відомства, командири військових частин та військовослужбовці ЗС України, працівники ЗС України, представники духовенства.

Привітати військових України з професійним святом також завітав Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) у супроводі свого Першого заступника прот. Тараса Мельника.

Сьогодні було нагороджено близько сотні учасників АТО та волонтерів. Відзнаки вручав особисто міністр Степан Полторак. 

Також міністр вручив військовим спеціальні сертифікати із грошовою винагородою у 20 тисяч гривень, нагороди отримали і волонтери.

Вітаючи своїх колег, Степан Полторак наголосив на високому рівні організованості українських Збройних Сил. "Не допустимо повторення 2014 року, коли було дуже важко протистояти російській агресії. І знаєте, вже сьогодні, через чотири роки, ми можемо сказати, що не все залежить від рішення пана Путіна і Москви. Він буде думати і зважати на те, в якому стані знаходяться на сьогодні Збройні сили", – зазначив міністр.

Степан Полторак подякував очільник МОУ і волонтерам за підтримку та допомогу українській армії, "за те, що ви зробили і робите кожного дня".

Десять волонтерів отримали нагороди з рук Міністра оборони, та головними на цих урочистостях були саме захисники, що боронять країну на сході. Це командири бригад, їхні заступники, прості солдати, яких сьогодні відкомандирували із зони АТО до Києва на нагородження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу