ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА

Капелан Іван Грицюк привітав колектив Університету оборони з Днем Захисника

 

З нагоди свята Захисника України в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи. 

Відкриваючи свято, начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко зазначив, що свята, які об’єднала дата 14 жовтня, а це – велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та державне свято – День захисника України, ця свята всіх, кому не байдужа доля своєї Батьківщини, тих, хто захищає українське сьогодення, хто здатний будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє.

– Наша з вами місія сьогодні як ніколи благородна і особлива – захищати свій народ та  свою рідну землю. З гордістю хочу сказати що цю місію особовий склад університету виконує з честю, – наголосив генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. – Сьогодні ми впевнено говоримо, що День захисника України став святом всього нашого народу, а справжня сила українського війська у нашому патріотичному дусі, який не  побороти ворогові, у нашій самовідданості та щирій вірі у Перемогу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, котрі ціною власного життя виконали свій обов’язок перед Батьківщиною, серед яких і 25 офіцерів випускників Університету.

Привітати представників Університету зі святом завітав військовий капелан прот. Іван Грицюк. 

Вітаючи військовослужбовців, капелан зазначив, що у ці дні святкування відбуваються по особливому, адже борючись за національну ідентичність, ми боронимо і політичні кордони держави, і духовні кордони наших душ. 

Від імені Блаженнійшого Митрополита Іоана капелан нагородив офіцерів церковними нагородами.

Урочисте дійство доповнила тематична святкова програма. У концерті взяли участь відомі українські артисти, солісти та музиканти військового оркестру Університету, слухачі, ад’юнкти та курсанти. Справжнім відкриттям вечора стали виступи дитячих творчих колективів, у складі яких були діти офіцерів, які навчаються та проходять службу у стінах Університету.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Фото nuou.org.ua

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату