Дякуючи за службу

Капелан привітав 20 ОМПБ з 4-ю річницею

 

20 квітня 4-ту річницю свого створення відзначає 20-й окремий мотопіхотний батальйон (20 ОМПБ, в/ч А1759, пп В2231). 2014 року з 20 квітня по 8 травня  згідно Директиви Генерального штабу Збройних Сил України за сприяння Штабу національного захисту Дніпропетровської області був сформований даний батальйон, до складу якого увійшли добровольці з мешканців Дніпропетровська та Дніпропетровської області.

Капелан Дмитро Поворотний на своїй сторінці в FB пише про цей день:

"Вчора був дуже насичений, емоційний день: сотні кіломерів дорогами війни, зустрічі з побратимами і друзями, нові знайомства; спогади про минуле, складна дійсність, тривога за майбутнє; серце було наповнене сумом за тих кого немає і радістю зустрічі з братами, однодумцями і побратимами, тривогою, що все буде непросто і впевненістю, що врешті решт усе буде добре; очі випромінювали радість і проливали сльози, слова від почуттів застрявали в горлі, але їх треба було промовити: 
"Я дякую вам, брати живі і загиблі. Вам, що продовжують служити і вам, що до часу відклали зброю, але тримаєте порох сухим і намагаєтесь жити мирним життям, і завжди готові вийти на "0". Вам, хто вже прийняв свій останній бій і пішов в Небо, але і досі надихає живих виконати все до кінця. Я дякую Богові і вам за те, що ви були, є і будете в моєму житті. 
Разом-ПЕРЕМОЖЕМО!"

Як відомо, 20 ОМПб пробув без ротацій 444 доби на передовій, довше за будь-який інший підрозділ ЗСУ.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".