ДЕСАНТНИКИ І КАПЕЛАНИ

Капелани СУВД Сергій Цьома і Дмитро Денис відвідали 79 окрему десантно-штурмову бригаду

 

Військові священики говорили про сучасні взаємини церкви та війська, особливості капеланського служіння під час ведення бойових дій у нашій державі, а також про нагальні проблеми солдат і шляхи їх вирішення.

Після лекції відбулось нагородження військовослужбовців відзнаками Православної Церкви України. Капелани кажуть, що зустріч відбувалась в дружній теплій атмосфері, адже спілкуємось не перший рік.

Героїчний шлях 79-ої окремої аеромобільної бригади у бойових діях на Сході України розпочався, як і для інших десантних частин, з оборони з боку Криму; згодом миколаївські десантники стали на оборону східного кордону, брали участь в операції з визволення Слов’янська, далі – Савур-могила, Зеленопілля, Маріуполь, Дебальцеве, Аеропорт. Під час цих битв миколаївські десантники здобули славу по обидва боки від лінії фронту.

Під час проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей підрозділи військової частини виконували бойові завдання районах населених пунктів Ольгінка, Волноваха, Курахове, Широкине, Водяне, Опитне, Авдіївка… Десантники брали участь звільненні міста Красний Лиман Донецької області, у операції з визволення міста Славянськ.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу