ДЕРЕВА ПАМ'ЯТАТИМУТЬ

Капелан Дмитро Поворотний взяв участь у висадці саджанців в честь полеглих захисників Кодаку

 

У чистий четвер у Дніпрі біля стели Паланки Новий Кодак висадили алею із 40 дерев. "Нехай ці 28 кленів і 12 декоративних яблунь зростають на згадку про наших полеглих Героїв" - кажуть автори доброї справи.

Капелан Дмитро Поворотний також долучився до увіковічення пам'яті героїв і молитви за них: "36 загиблих героїв, моїх земляків з Новокодацького району Дніпра. Вони народились і зростали на високому березі Дніпра, навчалися, працювали, мріяли, але коли прийшов споконвічний ворог зі сходу, який вже колись,300 років тому, захопив і спалив Новий Кодак, хлопці пішли і не пустили його на свій берег, хоч і самі не повернулися на нього".

- Але ми, живі, насадили кленовий гай, 40 дерев, і тепер ці дерева будуть зростати і височити на високому березі Дніпра, нагадувати про 36 загиблих героїв- земляків, - сказав капелан.

Мати загиблого воїна Тетяна Решетняк отримала нагрудний знак сина «Піски. Сталева фортеця». Двадцятитрьохрічний Дмитро був смертельно поранений під селищем Піски 17 лютого 2016 року. Наступного дня хлопець помер у лікарні міста Селидове.

Вічна пам'ять і царство Боже усім загиблим захисникам України.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.