День знань у військових вишах

Сьогодні, 1 вересня, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф завітав до Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ міста Івано-Франківська. Владика благословив благословив професорсько-викладацький склад та курсантів, побажавши успішного навчання на благо України.

 

 

 

 

 

Сьогодні ж Київський професійний коледж з підвищеною військовою та фізичною підготовкою урочисто відзначив День знань.

З нагоди свята на території навчального закладу відбувся урочистий військовий парад, присвячений початку нового навчального року та посвяті в курсанти за кількома військово-обліковими професіями. На свято до першокурсників завітали: представники управління професійної освіти, Міністерства оборони України, громадські діячі, волонтери. Із словом привітання до першокурсників звернувся директор КПК, заслужений працівник освіти, Петрович Василь Сергійович. Також в урочистостях взяв участь військовий священик, клірик Свято-Миколаївського храму на Татарці ієрей Андрій Гуль.

Отець Андрій звернувся до студентів із словами привітання, бажаючи їм Божого благословення, мудрості засвоювати знання, виховувати свої серця в дусі любові, мати сильну волю і бути основою для незалежної Української Держави, після чого окропив всіх присутніх святою водою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочистості з нагоди 1 вересня у Військовому ліцеї ім. Івана Богуна, що в Києві, відвідав військовий капелан прот. Максим Борсук. Священик привітав ліцеїстів з початком навчання та побажав успіхів.

Привітати прийшло чимало гостей, усі зверталися до ліцеїстів із промовами: заступник міністра оборони, народний депутат, дружина Героя Небесної Сотні, військовий аташе Польщі.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на російсько-українській війні. Відбувся концерт у виконанні ліцеїстів, показові виступи з військової майстерності. Не забули і про традицію – другий курс передав погони новоприбулим.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу