День Захисника України у КПК

В Київському професійному коледжі з посиленою військовою і фізичною підготовкою відбулися урочисті заходи присвячені Дню захисника України.
Заходи очолив директор КПК ПВФП Петрович Василь Сергійович - "У пам'яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Тож звернемо свою щиру молитву до Пресвятій Богородиці, щоб покрила своїм омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримувала нас, плекала мужність українських військовослужбовців й оберігала їхні життя.", - величними словами привітав директор присутніх. 
Привітати викладацький склад і курсантів завітав Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник: "Ми повинні пам'ятати що Україна стала іншою, починається нова історія нашої Батьківщині. Ми сьогодні маємо нових героїв, молодих хлопців, що віддали своє життя, захищаючи нас. Шана і повага вам, молоді курсанти, що в такий складний час прийняли рішення стати офіцерами в майбутньому."

Довідка: У закладі здійснюється навчання за трьома професіями: оператор зубровки інформації програмного забезпечення, водії механіки, майстри з діагностики та ремонту електронного устаткування. Маючи дані знання і опанувавши свою професію. працевлаштовані майже 100% випускників (в тому числі і ті, що продовжили навчання у інших ВНЗ)

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.