День рятівника

Митрополит Іоан привітав рятівників з професійним святом

 

Напередодні Дня рятівника Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) привітав співробітників Управління ДСНС України у Черкаській області з професійним святом. Під час урочистостей, які відбулися у м. Черкаси митрополит Іоан закликав на рятівників області та всієї України Божого благословення.

- Ваша жертовність та відданість справі захисту людей викликає щире захоплення та повагу. Саме ці якості повинен мати у серці кожен, хто обрав для себе непросту долю захисника, чи то на ратному полі, чи на місці ліквідації надзвичайної ситуації, - наголосив митрополит Іоан.

Митрополит Іоан відзначив рятувальників Грамотами Синодального управління військового духовенства. 

До вітань на адресу рятувальників долучилися очільники Черкаської області та громадськість.

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята рятувальники Черкащини отримала чергові спеціальні звання, відзнаки, а також були заохочені грамотами та подяками. 

Дякуючи за постійну духовну опіку, очільник Черкаських рятувальників генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь вручив митрополиту Іоану медаль “За доблесть і звитягу”.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkvacherkasy.info

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»