ДЕНЬ РЯТІВНИКА

Голова СУВД митрополит Іоан привітав надзвичайників із професійним святом

 

Сьогодні професійне свято у працівників Державної служби надзвичайних ситуацій. Із цієї нагоди місті Черкаси, до 1-ї пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС завітало багато гостей, серед яких були органи влади та силових відомств, духовенство й громадськість.

Сьогоднішній день у якості професійного свята обраний не випадково. 17 вересня Православна Церква шанує ікону Божої Матері, іменовану «Неопалимою Купиною», яка не лише є покровителькою пожежних і рятувальників, а й допомагає всім, хто потрапив у біду.

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоанн разом із капеланом Василем Макогоном помолився за всіх, хто завжди напоготові допомогти. Після молитви, під час свого звернення до надзвичайників, голова СУВД митрополит Іоан вручив їм Благословенні грамоти.

Діти привітали героїв піснями. Також з професійним святом, рятувальників, які щодня ризикують власним життям заради порятунку інших привітав мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко та начальник Головного Управління національної поліції у Черкаській області, генерал поліції третього рангу Валерій Лютий.

Начальник Управління ДСНС України у Черкаській області Віктор Гвоздь подякував присутнім за високу оцінку діяльності рятувальників. Наприкінці урочистих заходів для рятувальників та гостей свята пролунали пісенні дарунки від колег по службі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату