День НГУ

Синодальне управління військового духовенства вітає Національну гвардію України з професійним святом

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату від імені всіх військових священиків (капеланів) щиро вітає командування, офіцерів, солдатів та працівників Національної гвардії України з професійним святом - Днем Національної гвардії України.

Сформована на початку 2014 року, Національна гвардія України з перших днів військового вторгнення російських окупантів стала на захист територіальної цілісності і незалежності України.

Військовослужбовці Національної гвардії України щоденно сумлінно виконують військовий обов’язок, відстоюючи незалежність нашої держави, територіальну цілісність її кордонів та охороняючи громадський правопорядок. 

Військові капелани Української Православної Церкви Київського Патріархату разом з військовослужбовцями Національної гвардії України пройшли нелегкий шлях становлення нової правоохоронної структури. А на тепер 36 військових священиків УПЦ Київського Патріархату перебувають на штатних посадах в підрозділах Національної гвардії України.

Дорогі нацгвардійці, у день вашого професійного свята щиро бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба над головою та Божого благословення у доблесній справі служіння Батьківщині.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»