ДЕНЬ НГУ

Вітальний адрес з нагоди 5-ї річниці створення Національній гвардії України

Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України від імені всіх військових священиків (капеланів) щиро вітає командування, офіцерів, солдатів та працівників Національної гвардії України з професійним святом - Днем Національної вардії України.
 
Сформована на початку 2014 року, Національна гвардія України з перших днів військового вторгнення російських окупантів стала на захист територіальної цілісності і незалежності України.

Військовослужбовці Національної гвардії України щоденно сумлінно виконують військовий обов’язок, відстоюючи незалежність нашої держави, територіальну цілісність її кордонів та охороняючи громадський правопорядок. 

Військові капелани Православної Церкви України разом з військовослужбовцями Національної гвардії України пройшли нелегкий шлях становлення нової правоохоронної структури. А на тепер понад 30 військових священика ПЦУ перебувають на штатних посадах в підрозділах Національної гвардії України.

Дорогі нацгвардійці, у день вашого професійного свята щиро бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба над головою та Божого благословення у доблесній справі служіння Батьківщині.

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО