День Незалежності в НУОУ

В Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочистості з нагоди святкування 25-річниці незалежності України. Зі словами привітання до усіх присутніх звернувся тимчасово виконуючий обов´язки Національного університету оборони Генадій Воробйов. На святкуванні були присутні:: депутат Верховної Ради Андрієвський Дмитро Йосипович, голова Соломянської районної у місті Києві державної адміністрації Шкуро Максим Юрійович. З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета перший заступник голови Синодального управління військового духовенства, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці протоієрей Тарас Мельник.

Отець Тарас разом з іншими учасниками заходу вшанував хвилиною мовчання 20 померлих випускників університету, які загинули під час проведення АТО. Також присутні брали участь у покладанні квітів до пам'ятної стели «Захиснику Вітчизни». Урочистості завершилися концертною програмою.

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»