День народження 27 бригади

Сьогодні день народження святкує 27 бригада Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Військова частина святкує 12 років з дня заснування.

В клубі частини панувала урочиста атмосфера, командування заохочувало особовий склад за добру службу. Поздоровити гвардійців завітали колишні командири бригади, представники уряду, громадських організації, а також волонтери, які активно підтримували особовий склад частини в зоні проведення бойових дій на сході Держави.

Іменинників привітав начальник Північного оперативно-територіального управління НГУ генерал-майор Микола Миколенко. Микола Олексійович розповів про історію створення частини, про бойові подвиги гвардійців цього з’єднання. Він запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять тих бійців, які поклали життя в боротьбі із російським окупантом. Побажав присутнім залишатися сильними і міцними для подальшої перемоги над ворогом. До поздоровлень приєдналися й гості урочистого заходу.

Привітав гвардійців також і військовий священик о. Микола Візер.

Академічний ансамбль Національної гвардії також привітав командування частини та особовий склад зі святом та подарував присутнім чудовий настрій, виконавши низку музичних творів та виступів творчих гуртів.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами НГУ

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО