ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА

У Запоріжжі капелан помолився за полеглих військових водіїв
 

 

25 жовтня на передодні святкування Дня автомобіліста і дорожника, військовослужбовці 23-ї бригади охорони громадського порядку організували урочистості присвячені цьому святу.

Духовний наставник частини – військовий капелан Анатолій Кусик провів поминальний молебень по всім загиблим героям-автомобілістам та благословив особовий склад. Гвардійці вшанували полеглих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного обеліску.

Щороку гвардійці проводять мітинг та вшанування загиблих воїнів-автомобілістів біля меморіалу пам’яті, який розташовано на виїзді з міста Запоріжжя.

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник командира військової частини 3033 з озброєння – начальник технічної частини полковник Євген Скрильник: «Гвардійці! На всіх Вас покладені дуже важливі і відповідальні обов’язки – Ви водії, Ви перевозите особовий склад, військове майно, озброєння, боєприпаси та інші матеріальні засоби і від якості та своєчасності виконання цього завдання зачасту залежить успішне виконання службово-бойових завдань які поставлені перед військами. Дякую за вашу сумлінну працю! Щиро вітаю всіх Вас зі святом, бажаю успіхів в службі та злагоди в сім’ях».

Військовослужбовцям довели святковий наказ командира бригади, а кращим фахівцям вручили грамоти і подяки.
Завершились урочистості пам’ятним фото під музичний супровід військового оркестру частини.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу