Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Паломництво звершилося під гаслом - "Одне Хрещення - Єдина Церква, Єдина Держава". Представники силових і військових структур прибули на паломництво разом із своїми сім'ями. Варто відзначити, що багато хто із паломників брав безпосередню участь в проведенні ‪#‎АТО‬.

"Холодноярську прощу" відвідали: Національна гвардія України (на чолі із майором Гузій Романом Сергійовичем); представники від Генштабу і Міністерства оборони; Державна прикордонна служба України (на чолі із капітаном Монько Романом Володимировичом). Особливо хочеться відзначити Навчальний центр Державної прикордонної служби України із Оршанця, які надали намети та польову кухня для паломників.

 

 

 

Відкриття паломництва "Холодноярська проща", а також освячення храму Св. Петра Багатостраждального (Калнишевського) очолив Святійший ‪#‎Патріарх‬ Київський і всієї Руси-України ‪#‎Філарет‬.

Предстоятель Київського Патріархату відзначив воїнів церковними медалями "За жертовність та любов до України"
На відкритті паломництва патріарх Філарет благословив учасників прощі, а заодно – і прикордонника та його наречену-красуню, які цього дня вінчалися.

Потім відбувся молебень на закликання Святого Духа на початок паломництва та купання в освяченій купальні Віри Надії Любові.

В неділю о 7:00 відбулася Божественна літургія під відкритим небом біля купалень.

Паломництво завершилося хресною ходою з Іконою Покрови Пресвятої Богородиці до Іллінської церкви, молебнем та нагородженням Благословенними грамотами учасників паломництва.

Після закриття "Холодноярської прощі" військовослужбовців чекала екскурсія по м. Чигирин.

 

Фото: Олександр Єфременко.

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»