Чергове засідання РДПО

26 вересня, у Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулося чергове засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України.

У засіданні Ради прийняли участь Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко), Перший заступник голови СУВД, настоятель Свято-Миколаївського храму на Татарці, протоієрей Тарас Мельник та координатор ОТУ «Донецьк» свящ. Олександр Медведєв.

Представники церковних конфесій разом із військовослужбовцями обговорили сучасний стан військово-релігійного співробітництва та питання щодо створення Інституту військового капеланства Збройних Сил України.

Представники Міністерства оборони і Генерального Штабу поінформували часників засідання про поточний стан проекту нового наказу Міністра оборони України  про затвердження положення «Про службу військового духовенства (капеланську службу) у Збройних Силах України».

Також проголосували про внесення змін до Наказу МО України «Положення про Раду у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України».

Після засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України всі пропозиції будуть направлені на розгляд Міністру оборони України генералу армії України Степану Полтораку.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації