БУТИ КРАЩИМИ

Капелан благословив початок змагання на кращий розвідувальний взвод спецпризначення НГУ

 

6 серпня у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, розпочались змагання розвідувальних підрозділів спеціального призначення Нацгвардії. За звання найкращого взводу розвідки НГУ будуть боротися 4 команди з усієї України, повідомляє сайт НГУ.

- Вже вдруге за традицією змагання кращих із кращих розвідників проходять у Міжнародному центрі НГУ. Ви прибули довести, що ваші професійні навички дійсно на високому рівні. На тотожних змаганнях серед розвідувальних підрозділів Збройних сил України у минулому році розвідувальний взвод Бригади швидкого реагування Нацгвардії зайняв почесне третє місце. На це варто рівнятись, - сказав під час урочистого шикування начальник відділу розвідки штабу Головного управління Національної гвардії України полковник Шаін Клібанський.

Гвардійці-розвідники вшанували пам’ять загиблих під час виконання службових обов’язків, а військовий капелан о. Іван Касенич провів обряд благословення гвардійців перед початком змагань. О. Іван наголосив на важливості бути відданим військовій справі та служінню Батьківщині.

У перший день гвардійці-розвідники змагались у вправах з військової топографії, тактичної медицини, подолали смугу перешкод та демонстрували уміння з прийомів рукопашного бою.

Упродовж наступних трьох днів на розвідників чекають визначені бойові розпорядження, ускладнені далекими відстанями, перешкодами (мінне поле, водні перешкоди) та часом для виконання (день-ніч). На завершальному етапі команди відпрацюють вправи із бойової стрільби та виконають марш-кидок у повному спорядженні.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»