БЛАГОСЛОВЕННЯ НАВЧАННЯ

В Збройних силах почався новий навчальний рік

По всій Україні відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року військовослужбовців.

***

13 січня митрополит Вінницький і Барський Симеон відвідав військову частину полку зв'язку у м. Вінниці та звершив молебень на початок нового навчального року. Також він привітав війсковослужбовців, окропив їх святою водою та роздав іконки Різдва Христового.

 

 

***

В Оперативному командуванні "Схід" Збройних Сил України відзначили початок нового навчального року. Під час урочистого шикування офіцери управління та командири військових частин оперативного командування привітали особовий склад та визначили основні напрямки і пріоритети підготовки. Кращим за підсумками минулого навчального року військовослужбовцям було вручено грамоти і подяки.

Серед нагороджених також був і особливий гість – відомий військовий священник протоієрей Дмитро Поворотний. Після невеликої промови і молитви отець Дмитро благословив воїнів на сумлінну працю заради захист України і її народу.

Цього ж дня відбулась церемонія вручення особистої зброї та закріплення за військовослужбовцями бойової техніки.

 

 

***

Урочисте шикування та благословення з нагоди початку нового навчального року відбулось і на Львівщині. Капелан Михайло Дулька привітав захисників України та побажав їм плідного навчання.

 

***

У той самий час капелан Дмитро Волошин благословив захисників 43 ОАБр на урочистому шикуванні з нагоди початку навчального року.

 

 

***

Мітинг присвячений новому навчальному році відбувся на плацу Яворівського полігону за участі капелана Святослава Юрківа. Почався навчальний рік з постановки завдань керівним складом та із заняття по національно-патріотичній підготовці.

 

 

Нагадаємо, кількома днями раніше Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник привітав військових новобранців.

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»