БЛАГІ ДІЛА

На Київщині капелан СУВД разом з парафіянами та волонтерами допомагає людям, що потерпають від скрути

 

На Київщині капелан СУВД Михайло Предко спільно із волонтерами та парафіянами забезпечили їжею людей, що через карантин потрапили у скрутне становище.

Про це написала волонтер Євгенія Кравченко на своїй Facebook-сторінці.

Загалом вдалось зібрати десятки кілограм крупи, макаронів, яблук, печива. Також парафіяни храму в селі Хотів, де служить капелан, зібрали борошно, рис, цукор та інші продукти.

Загалом благодійники пожертвували 14 тис. грн. для покупок продуктів людям, що відчувають скруту через карантин.

«На наступний тиждень є вже більше 30 запитів на продуктові набори від сімей із Хотова, Круглика, Кременища та Лісників», - кажуть волонтери.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про капелана Івана Михайлишина. Стараннями капелана та парафіян його храму вдалось зібрати продуктові набори для сімей загиблих героїв та людей, які зараз потребують допомоги. 2 квітня капелан спільно із представниками Спілки ветеранів АТО Деснянського району та Громадською радою Деснянського району доправили благодійну допомогу адресатам.

На сході країни капелани Ієромонах Меркурій (Скороход) спільно із волонтерами роздає їжу людям, що потерпають через карантин. Також і капелан Дмитро Волошин на Київщині організував біля свого храму збір продуктів для таких людей.

Капелан Андрій Бринчак організував черговий благодійний обід та роздачу одягу нужденним на Сумщині. Таку благодійну діяльність він проводить з 2012 року.

На Прикарпатті капелан Іван Турчинський разом зі Спілкою ветеранів АТО проводив роз’яснювальну роботу серед населення. Бажаючим роздаються медичні маски.

Львівські капелани Андрій Дуда та Михайло Дулька спільно із волонтерами виготовили та роздали військовим 1200 пляшечок антисептику.

Аби подолати страх і паніку капелан Михайло Бучак на Волині започаткував цілий проект, покликаний допомогти подолати страх серед населення. Військовий священик у Facebook відповідав на запитання у форматі відеочату.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО