Авто для військових священиків

 13 серпня 2015 року на подвір’ї Київської Паріархії Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив та передав на фронт три мікроавтобуси Volkswagen Transporter T4 для потреб військових священиків, які перебувають на передовій. Згодом будуть освячені та передані ще два мікроавтобуси.

           

В освяченні взяли участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, військові священики: протоієрей Костянтин Лозінський, протоієрей Богдан Тимошенко, протоієрей Леонтій Никитенко та священик Олександр Медведєв.

 

Автомобілі придбані за кошт Київської Патріархії. Їх доправили стараннями волонтерської групи під керівництвом протоієрея Богдана Тимошенка. Вони будуть використовуватися для транспортування гуманітарних вантажів Київського Патріархату та перевезення військових священиків на передовій.

 

Святійший Паріарх Філарет наприкінці освячення поспілкувався з журналістами: "Ми щомісячно будемо посилати у військові частини 60 священиків, які будуть кожні три місяці змінюватися і нестимуть своє служіння у військових частинах" – сказав Патріарх

 

 

 

 

Фото: Олександр Єфременко.

Прес-служба управління.

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Заходи в військовому ліцеї

Cвяткування з нагоди «Дня захисника України»