Авто для військових священиків

Синодальне Управління військового духовенства в співпраці з Генеральним штабом ЗСУ, на волонтерських засадах проводить діяльність направлену на включення військових священиків УПЦ Київського Патріархату до військових підрозділів (частин) в зоні проведення АТО. Військові священики УПЦ Київського Патріархату знаходяться безпосередньо в зоні проведення АТО та надають душпастирську опіку військовослужбовцям в підрозділах.

Враховуючи не достатнє матеріально-технічне забезпечення військовослужбовців у ході виконання заходів щодо збереження територіальної цілості України виникають практичні складнощі щодо переміщення військових священиків між підрозділами на передовій лінії оборони.

На прохання Голови Синодального Управління військового духоенства Митрополита Іоана (Яременка) відгукнулася ГО " Суспільна перспектива" в обличчі голови організації Предка Володимира Миколайовича. Для потреб військових священиків, які перебувають у АТО було придбано і передано автомобіль OPEL CORSA 1,2 KAT 1995 року випуску.

Велика подяка Громадські Організації "Суспільна перспектива" і всім хто долучився до цієї благородної справи.
А осблива вдячність голові організації Предку Володимиру Миколайовичу.

 

Прес-служба управління.