АРМІЙСЬКЕ СВЯТО

Нацгвардійців привітали з Новорічно-Різдвяними святами

 

12 січня “Мистецький спецназ” під керівництвом пані Зої Ружин вітав Воїнів-Захисників 1 Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка НГУ з Новорічно-Різдвяними святами.

Військовим підрозділом в с. Нові Петрівці опікується капелан отець Тарас Кобевка, який благословив присутніх освятивши запашний коровай, яблука та цукерки для воїнів.

Капелан отець Іван Михайлишин разом дітьми у привітав захисників України Вертепом з колядками.

"Мистецький спецназ" розпочав свій виступ традиційним звучанням позивних "Україна є, Україна буде" та словами "До України". Потужно і віртуозно пролунав виступ Київського Академічного Ансамблю Української музики "Дніпро" на чолі з директором Народною артисткою України Оленою Кулик та художнім керівником Народним артистом України, віртуозним скрипалем Любомиром Матейко. Бурхливими оплесками дякували бійці. Навіть довелося виконувати твори на прохання-шквалу оплесків.
У виконанні зразкового театру пісні "Ладоньки" прозвучали прекрасні колядки. Воїнів ознайомили з виставкою хатніх ікон Заслуженого художника України Олександра Охапкіна та рушниками і хустками Заслуженого працівника культури України Зої Ружин. Глядачі відчули велику насолоду від дивовижних полотен художника, про що свідчили їх захоплені відгуки.

Зоя Ружин ознайомила з діяльністю "Мистецького спецназу", (який неодноразово вже був в цьому військовому підрозділі) та своєю творчістю. Урочистість відбулася при великому духовному піднесенні. На завершення зробили Родинне фото на згадку та переломили запашний коровай з усіма присутніми в залі.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»