АНОНС

Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України інформує військових священиків (капеланів) щодо урочисто-святкових заходів 27-28 липня 2019 року

 

БОГОСЛУЖІННЯ

27 липня до Михайлівського Золотоверхого собору від материнської Церкви Константинополя привезуть частинку Древа Хреста Господнього, мощі святого апостола Андрія Першозваного та освячену воду з Влахерненської Церкви Богородиці.

Зустріч мощей відбудеться 27 липня о 16:00 у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, після чого буде звершений молебень та всенічне бдіння.

28 липня богослужіння розпочнеться о 8:30 в давній святині українського народу – храмі святої Софії Київської. Святкову літургію очолить предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший митрополит Київський Епіфаній.

Під час урочистої Божественної літургії мощі перебуватимуть у Святій Софії. Також у Святій Софії перебуватиме ікона Пресвятої Богородиці - Покровительки українських воїнів.

ХРЕСНИЙ ХІД

28 липня по завершенні Божественної літургії, о 11 год 00 хв. розпочнеться Хресна Хода - Молитва за Україну та за єдину Помісну Українську Православну Церкву.

УЧАСТЬ У ХОДІ РАЗОМ З ВІРЯНАМИ ВІЗЬМУТЬ ВІЙСЬКОВІ СВЯЩЕНИКИ, УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ВЕТЕРАНИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ. Збір на Софіївській площі о 9:00 біля входу зліва, з 11:00 – формування колони.

На початку колони капелани нестимуть ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

ФОРМА ОДЯГУ КАПЕЛАНІВ

Підрясник; єпитрахиль – жовтого кольору, наперсний хрест.

ВИДАЧА ТЕМНО-ОЛИВКОВИХ ПІДРЯСНИКІВ: військові священики, які офіційно перебувають на посадах і надали розміри, можуть отримати підрясник темно-оливкового кольору в Канцелярії СУВД  28 липня з 6:00 по 8:00.

Запрошуємо разом помолитися за Україну, за перемогу і справедливий мир, за єдину Помісну Українську Православну Церкву! Ваша особиста участь у богослужінні, молитві, Українському хресному ході - важливий внесок у спільну справу!

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»