АНОНС

Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України інформує військових священиків (капеланів) щодо урочисто-святкових заходів 27-28 липня 2019 року

 

БОГОСЛУЖІННЯ

27 липня до Михайлівського Золотоверхого собору від материнської Церкви Константинополя привезуть частинку Древа Хреста Господнього, мощі святого апостола Андрія Першозваного та освячену воду з Влахерненської Церкви Богородиці.

Зустріч мощей відбудеться 27 липня о 16:00 у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, після чого буде звершений молебень та всенічне бдіння.

28 липня богослужіння розпочнеться о 8:30 в давній святині українського народу – храмі святої Софії Київської. Святкову літургію очолить предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший митрополит Київський Епіфаній.

Під час урочистої Божественної літургії мощі перебуватимуть у Святій Софії. Також у Святій Софії перебуватиме ікона Пресвятої Богородиці - Покровительки українських воїнів.

ХРЕСНИЙ ХІД

28 липня по завершенні Божественної літургії, о 11 год 00 хв. розпочнеться Хресна Хода - Молитва за Україну та за єдину Помісну Українську Православну Церкву.

УЧАСТЬ У ХОДІ РАЗОМ З ВІРЯНАМИ ВІЗЬМУТЬ ВІЙСЬКОВІ СВЯЩЕНИКИ, УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ВЕТЕРАНИ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ. Збір на Софіївській площі о 9:00 біля входу зліва, з 11:00 – формування колони.

На початку колони капелани нестимуть ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

ФОРМА ОДЯГУ КАПЕЛАНІВ

Підрясник; єпитрахиль – жовтого кольору, наперсний хрест.

ВИДАЧА ТЕМНО-ОЛИВКОВИХ ПІДРЯСНИКІВ: військові священики, які офіційно перебувають на посадах і надали розміри, можуть отримати підрясник темно-оливкового кольору в Канцелярії СУВД  28 липня з 6:00 по 8:00.

Запрошуємо разом помолитися за Україну, за перемогу і справедливий мир, за єдину Помісну Українську Православну Церкву! Ваша особиста участь у богослужінні, молитві, Українському хресному ході - важливий внесок у спільну справу!

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .