АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Старицьку школу на Львівщині відвідали капелани США та України

 

21 березня Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко) разом з Головним капеланом армії США в Європі Тімоті Малардом, а також українськими та американськими капеланами відвідали діток загальноосвітньої школи с. Старичів на Яворівщині. 

Школа в певному розумінні є ексериментною. Капелани та військовослужбовці США, які несуть службу в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, навчають діток англійської мови. 

Ідея такої співпраці народилася у капелана Святослава Юрківа. На його переконання носії мови зможуть швидше і якісніше закласти у школяриків базу для кращого сприйняття англійської мови. 

Голова СУВД митрополит Іоан висловив ідею, що таку співпрацю капеланів США та дітей треба поширювати і на інші школи регіону, адже перша ластівка, якою стала Старичівська школа, уже показує свої позитивні плоди. 

- Я сама не очікувала такого результату. На початках навчатися англійської приходило всього десять діток. Тепер же через велику кількість бажаючих, ми розділили всіх на чотири групи, - говорить Директор школи Наталія Косик.

Капелани поспілкувалися з дітками та оглянули майстерні кімнаті, де малеча навчається різних ремесел. Малеча щаслива від такого теплого спілкування з американськими вчителями, а ще більше радіє навченому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"