АКТ ВАНДАЛІЗМУ

У Дніпрі на Алеї Пам'яті невідомі зламали стенд з іменами загиблих воїнів АТО

 

Увечері, 11 липня, в Дніпрі на Алеї Пам'яті відбувся акт вандалізму. Невідомі зламали стенд з іменами загиблих воїнів АТО.

Капелан полку Дніпро-1 Дмитро Поворотний повідомив, що подібного роду наруги неприпустимі, так як оскверняють пам'ять загиблих воїнів. Про це він сказав під час прес-конференції в інтернет-агентстві «МОСТ-ДНИПРО».

«Алея Пам'яті замислювалася не як державний проект, а як народний, який реформують до сих пір. Він починався з великого гранітного каменю з Майдану, був встановлений хрест, а також гранітні плити, на яких ми писали імена наших загиблих земляків. Зараз цей проект перейшов в інший формат, але все одно збереглася його початкова форма. Та пам'ять, яку ми хочемо зберегти, - дійсно народна. Все, що відбувається, відображає те, ким ми насправді є. Алея Пам'яті може свідчити про ті речі, які дійсно роблять нас людьми. Але акт вандалізму тут - це не по-людськи, так бути не повинно. Тим більше, загиблі хлопці жили серед нас, багато їх знали особисто. І так відноситься до стенду їх пам'яті - нешанобливо і неприпустимо. Ми хочемо звернутися до наших земляків із закликом не терпіти подібного роду наруги і всіма можливими способами запобігати такі прояви. Для нас є неприпустимим осквернення пам'яті загиблих воїнів », - сказав капелан ПЦУ Дмитро Поворотний.

На сторінці капелана Дмитра у ФБ пише: "Вандали можуть скільки завгодно псувати пам'ятники, нас це не зламає. Ми все виправимо та зробимо навіть краще.".

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"