50 річниця в\ч НГУ

На Солом’янській площі відбулися святкові заходи з нагоди 50-річного ювілею створення шести спеціальних моторизованих військових, основні завдання яких – охорона громадського порядку (ОГП) та боротьба зі злочинністю. Зараз ці частини входять до складу Національної гвардії України. Під час церемонії пройшло нагородження військовиків цих частин та вручення спеціальної автомобільної техніки. У святкових заходах взяли участь Голова Синодального управління військового духовенства УПЦ КП митрополит Іоан (Яременко) та військовий священик Іван Михайлишин. Заходи очолили Міністр внутрішніх справ України та командувач Національної гвардії України.

Перед будівлею НАВСУ завчасно виставлено зразки автомобільної техніки, що знаходяться на озброєнні військових частин з ОГП НГУ. Військовослужбовці військових частин київського гарнізону, оркестр, особовий склад прапороносної та вінконосної груп, Почесна варта, салютна група, хор Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ – усі на своїх позиціях.

Розпочалися заходи з покладання вінка та квітів до монументу загиблих співробітників під акомпонування оркестром маршу «Степом, степом». Пролунали три салютні постріли в повітря.

За участі Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та командувача Національної гвардії України генерал-лейтенанта Юрія Аллерова представникам військових частин передано сертифікати на 20 автомобілів Renault Duster дообладнаних спеціальним устаткуванням для несення служби.

Після передачі автомобілів, митрополит Іоан (Яременко) звернувся до всіх присутніх із словами привітання та побажав військовослужбовцям бути вірними своїй присязі, залишатися завжди мужніми і сильними у будь-яких випробуваннях. Після слів привітання усіх присутніх було окроплено святою водою та освячено автомобілі.

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .