5 РОКІВ ВІЙНИ

В академії СБУ згадали першого загиблого у війні побратима

 

У п'яту річницю початку АТО та Операції об’єднаних сил в Національній академії СБУ вшанували пам'ять першого загиблого від рук проросійських терористів співробітника СБУ капітана Геннадія Біліченка та усіх захисників України, хто поліг на війні.

13 квітня 2014 року під Слов’янськом спецпризначенець Центру спеціальних операцій «А» разом із групою старших офіцерів СБУ потрапив у засідку, організовану озброєними бойовиками, керованими Гіркіним-Стрєлковим. Цей бій став для 42-річного офіцера СБУ останнім...

«Смерть Геннадія стала рубіконом у свідомості всіх українців: Росія розв’язала проти України неоголошену війну. Кожен, хто вважав себе патріотом, не очікуючи призову, встав на захист рідної землі», – зазначив Голова Служби безпеки України Василь Грицак. 

У п’яті роковини загибелі Геннадія Біліченка в Національній академії СБУ молодь третього курсу, названого на честь Героя, поклали квіти та запалили лампадку біля стели пам’яті офіцера. У хвилині мовчання вони віддали шану тому, хто став для них прикладом професіоналізму, відданості військовій службі та патріотизму.

Квіти до пам’ятника загиблим співробітникам української спецслужби принесли офіцери СБУ, які проходять навчання на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації в Академії СБУ. Схиливши голови вони вшанували старших колег, котрі віддали життя, щоб зберегти незалежність України та зупинити російського агресора.

На честь Героя Геннадія Біліченка та усіх захисників України, які полягли у боях за роки неоголошеної війни, на території навчального закладу у каплиці Архистратига Михаїла також відбулася поминальна молитва, яку звершив капелан Андрій Гуль.

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Авто для військових священиків

Патріарх Філарет освятив і передав автомобілі для потреб військових священиків в зону проведення АТО

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»