5 РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ

Капелан помолився за загиблих луганських прикордонників

 

Сьогодні у селищі Біловодськ та на місці загибелі трьох прикордонників капелан Володимир Беспалий разом з побратимами полеглих бійців помолився за спокій їхніх душ та очолив заупокійну літію. Також разом із прикордонниками військовий священик відвідав могилу Юрія Лук’янцева у селі Баранівка.

9 вересня 2014 року прикордонний наряд ВПС «Біловодськ», у складі старшого лейтенанта Олександра Максименка, прапорщика Юрія Лук'янцева, сержанта Артема Кручініна, молодшого сержанта Віталія Скокова, старшини В'ячеслава Кузнєцова, вирушив на виконання завдання з охорони державного кордону. Прикордонний наряд також супроводжував знімальну групу луганської телекомпанії «ІРТА», яка виїхала підготувати сюжет про загибель від обстрілу російською артилерією двох сімей місцевих жителів. О 14:45 під час слідування поблизу села Нижньобараниківка автомобіль «УАЗ» прикордонників підірвався на фугасі, їх викинуло з машини, яка одразу ж загорілася. Прикордонники Олександр Максименко, Юрій Лук'янцев та В'ячеслав Кузнєцов загинули, важкопоранені Артем Кручінін і Віталій Скоков відповзали від місця вибуху.

Прикордонний Біловодський район ніколи не підтримував сепаратистів і не був окупований, тому у Прикордонній службі вважають, що винуватцями трагедії є диверсійні групи російсько-терористичних угруповань, що функціонують на Сході України.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.