40-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

У військово-медичному клінічному центрі відзначили ювілей створення клініки судинної хірургії

 

2 листопада у Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України у конференц залі хірургічного корпуса відбувся урочистий захід присвячений 40-річчю від дня створення клініки судинної хірургії, в якій пройшли лікування тисячі військовослужбовців-захисників України, особливо під час останніх років війни на Сході нашої Батківщини.

Відкрив урочистості начальник клініки судиної хірургії полковник Роговський Володимир Михайлович, який у своїй презентації розповів про історію і сучасні досягнення особового складу свого медичного підрозділу.

Привітали військових хірургів голова військово-медичного департаменту МО генерал-майор Хоменко Ігор Петрович та начальник Національного військово-медичного центру МО генерал-майор Казьмірчук Анатолій Петрович, які вручили нагороди видатним хірургам та військовим лікарям клініки, які повернулись з зони бойових дій, де вони жертовно надавали медичну допомогу нашим пораненим військовослужбовцям.

Зі словом привітання звернувся до лікарів і генерал-майор Лурін Ігор Анатольевич, який тривалий час очолював військово-медичний департамент МО України.

Вітальні слова військовим хірургам і медсестрам клініки судинної хірургії у зв‘язку з ювілеєм від Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України передав військовий капелан протоієрей Олег Скнар.

Саме засновників клініки, її першого начальника полковника Гачьковського Володимира Васильовича, полковника Бондаревського Андрія Олександровича, колишню старшу медичну сестру клініки і головну медсестру госпіталя у 1987-1998 роках Неженець Раїсу Павлівну та ветерана клініки Шеплинську Ганну Олексіївну, Блаженнійший владика Епіфаній особисто відзначив церковними нагородами, які були передані на урочистому заході.

" Бажаємо особовому складу клініки на чолі з її начальником полковником медичної служби Роговським В. М. і надалі бути флагманами у галузі військової судинної хірургії, повертаючи дорогоцінну надію на життя нашим героям-захисникам України!" - сказав капелан Олег Скнар.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".