25-ий випуск прикордонників

 

27 травня 2017 року в Національній академії Держприкордонслужби України ім. Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників. Цього року випускниками стали 237 офіцерів, 5 з яких занесені на Дошку пошани, а 54 — отримали диплом з відзнакою.

У заході з нагоди випуску офіцерів взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та заступник Голови Адміністрації Президента Валерій Кондратюк. Серед гостей свята також були представники органів місцевої влади, рідні випускників та ветерани-прикордонники.

На запрошення керівництва Державної прикордонної служби України на свято завітав Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Чераський і Чигиринський Іоан.

Перед початком урочистостей владика Іоан прибув до каплиці Бориса і Гліба, яка розміщена на території адміністративно-навчального комплексу Міністерства внутрішніх справ у м. Хмельницькому, де звершив літію за спокій душ правоохоронців, що загинули під час виконання своїх службових обов’язків. 

На святі митрополит Іоан нагородив ректора Національної академії Державної прикордонної служби генерала-майора Олега Шинкарука медаллю «За жертовність і любов до України».

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу