24 річниця ЗСУ

3 грудня 2015 року з благословення голови Синодального управління військового духовенства м. Іоана (Яременка), перший заступник голови СУВД, настоятель Свято Миколаївського храму на татарці протоієрей Тарас Мельник прийняв участь у святковому заході з нагоди святкування 24 річниці Збройних Сил України у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. 

Протоієрей Тарас Мельник у своєму привітальному виступі наголосив на відродженні Збройних Сил України, вказав що у такі непрості часи для нашої держави військові є особливою гордістю нашого народу і надійними захистом перед агресор. Висловив слова щирої вдячності за високий патріотизм, відданість військовій справі, зразкову службу та сумлінне виконання покладених завдань та побажав всім миру, доброго здоров’я і нових звершень у справі служіння Українському народові! Після привітання отець Тарас нагородив офіцерський склад медалями "За жертовність і любов до України». 
Наприкінці заходу духовий оркестр Збройних Сил України подарував гостям святковий концерт.

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»