20-річчя частини

9 листопада у місті Хмельницькому відбулись урочистості з нагоди 20-річчя з дня заснування військової частини А4239.

Привітати воїнів зі святом прибули представники влади, підприємництва, громадських організацій, зокрема – козацьких, військовослужбовці з інших частин, а також духовенство.

Участь у заходах також взяли голова єпархіального відділу військового духовенства священик Димитрій Махота та капелан військової частини А4239 священик Артем Капиця.

Після внесення Державного прапора України відкрив урочисте зібрання командир частини полковник Федір Ярошевич. Високоповажні гості, зокрема Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, виступили з вітальними промовами. Окремих військовослужбовців було нагороджено почесними відзнаками за бездоганну службу і заслуги перед українським народом.

Священики передали присутнім поздоровлення від митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського Антонія, який надіслав військовикам ювілейну вітальну адресу. Благословляючи учасників зібрання, отці-капелани виголосили молитву за мир і здоров’я воїнів та окропили особовий склад освяченою водою.

Упродовж дня тривала експозиція новітніх взірців військової техніки і технологій.

Офіційна частина свята закінчилась урочистою маршовою ходою під супровід військового оркестру, а наприкінці в актовій залі відбувся святковий концерт.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами Хмельницької єпархії

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації