РОЗДІЛИТИ ГОРЕ

У Одесі Голова СУВД зустрівся з родинами військовополонених моряків

 

24 березня відбулася зустріч Голови Синодального управління військового духовенства митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременка), голови Православної місії з захисту прав людини та ув'язнених осіб архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща) та єпископа Одеського і Балтського Павла (Юристого) з родинами військовополонених моряків.  Зустріч відбулася у недільній школі Кафедрального собору Різдва Христового після молитви за звільнення українських моряків та інших бранців Кремля. Також на зусстрічі були присутніми ветерани АТО (ООС).

Захід було організовано єпископом Павлом (Юристим) за підтримки командування ВМС України та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Під час спілкування підкреслили, що головні напрямки спільної роботи церкви та держави залишаються незміннними - це продовження на світовому рівні політичного тиску на Росію, як на країну - агресора, організація кваліфікованого юридичного захисту, належного консульського супроводження з боку України наших військових під час перебування їх у полоні та молитва за звільнення військовополонених.

Звертаючись до родин українських військовополонених моряків митрополит Іоан та архієпископ Климент наголосили, що зараз військовополоненим як ніколи потрібна наша щира молитва до Господа з проханням якнайшвидшого звільнення їх з полону та моральна підтримка рідних й всього українського народу.

Родини моряків просили передати слова подяки за підтримку у питанні визволення рідних з полону Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію та висловили вдячність організаторам зустрічі.

Відтепер рідні моряків будуть приходити у недільну школу Одеського собору для спілкування разом з капеланами та священиками.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.