ЮВІЛЕЙ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Духовному лідеру православних українців виповнилося 90 років 

 

З нагоди ювілею Святійшого Патріарха Філарета у Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася урочиста Академія.

23 січня зала Національного палацу мистецтв "Україна" був заповнений, адже багато людей прийшли подякувати Святійшому владиці за його невтомну працю у розбудові Православної Церкви в Україні.

Святійшого Патріарха Філарета вітали Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Голова СУВД митрополит Іоан (Яременко), Голова ВР України Андрій Парубій, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перша леді України Марина Порошенко, провідник кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілієв, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник, єпископи Православної Церкви України, воїни Збройних Сил і Національної гвардії, предстоятель УГКЦ Святослав (Шевчук).

До привітань також долучилися капелани, які несуть душпастирське служіння у Сухопутних військах, Національній Гвардії, Військово-морських Силах, Державній Прикордонній Службі, Повітряних Силах, Десантно-штурмових військах, Силах Спеціальних операцій.

Приїхали з різних куточків України, щоб привітати ювіляра численне духовенство та миряни, очільники та представники Церков і релігійних організацій, голови обласних, районних та міських державних адміністрацій, представники наукової та творчої інтелігенції, політичні та громадські діячі.

Численні запрошені могли особисто привітати Патріарха з ювілеєм та висловити йому свої найщиріші побажання. 

Колектив СУВД приєднується до привітань та бажає Святійшому Патріарху Філарету міцного здоров’я, душевних і тілесних сил, Божої ласки на добре і благе служіння Церкві й Україні.

Нагадаємо, що на початку року, 8 січня, Патріарху Філарету була присвоєна висока державна нагорода - Герой України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

 

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі