НОВІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

На Львівщині капелан благословив присягу півтори сотні новобранців

 

22 грудня у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного близько 150 військовослужбовців склали присягу на вірність українському народу. Привітати новобранців з цією визначною подією у їхньому житті завітав військовий священик Міжнародного центру миротворчості та безпеки Святослав Юрків.

Захід розпочався із вшанування пам’яті прапорщика Романа Мамасуєва, який два роки тому загинув у Російсько-Українській війні. Герою віддали шану хвилиною мовчання та покладанням квітів біля пам’ятного знаку.

У вітальній промові капелан Святослав привітав воїнів зі складанням військової присяги, а також усіх присутніх зі створенням в Україні єдиної помісної автокефальної Православної Церкви. «27 років тому ми здобули незалежність державну, а тиждень тому незалежність духовну, адже створили Українську Православну Церкву незалежну від Москви», – наголосив капелан.

Святкове дійство завершилось молитвою, окропленням святою водою військовослужбовців та їхніх рідних, а також урочистим маршем.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Військові священики в АТО

Військовий капелан УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир для підтримки бойового духу

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .