БРАНЦЯМ - ВОЛЮ

Одесити закликали звільнити українських моряків

 

Ось так виглядає підтримка по українськи. Одесити як ніхто вболівають за долю українських моряків бранців Кремля. На Думській площі міста городяни та військові моряки влаштували мітинг на підтримку військовослужбовців.

На флагштоку біля Одеської мерії підняли прапор Військово-морських сил України. Він буде майоріти разом з державним прапором і муніципальним стягом поки полонені моряки не будуть звільнені.

Піднесли свій голос на підтримку моряків капелани Одеси: голова регіонального управління військового духовенства "Південь"прот. Василь Вирозуб, прот. Ігор Бондаренко та військовий капелан Одеського загону морської охорони прот. Василь Шмоняк.

Такі заходи на підтримку моряків відбуваються всій Україні. Світ має знати злочин Росії. 

У гарнізонному храмі Одеси капелани молилися за мир в Україні та звільнення усіх військовополонених, яких незаконно утримує агресивна Москва. Капелани та парафіяни розгорнули прапор ВМС України та заспівали молитву «Боже великий, єдиний».

Як повідомлялося, після збройного нападу підрозділів військ РФ на команди двох бронекатерів і рейдовий буксир ВМС України у десяти областях України, в тому числі Одеській, запроваджено воєнний стан.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Друга ротація

4 вересня відбулась друга ротація військових священиків.

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації