Щоб Покрова покрила

Капелани привітали Президентський полк з Днем захисника України

 

Вітаючи сьогодні військових усіх силових структур України з Днем захисника, Перший заступник голови СУВД прот. Тарас Мельник разом з військовим капеланом о. Андрієм Гулем завітали до Київського полку президента України імені Богдана Хмельницького та привітали молодих солдат з їхнім військовим святом. 

Рівно рік, як полк отримав почесну назву на честь 1-го українського козацького імені гетьмана Богдана Хмельницького полку часів Перших визвольних змагань та новий бойовий прапор. І сьогодні полк має всі підстави пишатися своєю історією та гідно нести нове ім’я та прапор зі згадкою про видатного гетьмана.

Капелани привітали доблесних воїнів зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України, побажали їм допомоги від Всевишнього Бога і віри у швидку перемогу України над агресором.

Нагадаємо, 14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці указом Президента України Петра Порошенка було встановлене свято День Захисника України. Цього ж дня відзначають День українського козацтва та День створення УПА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»