Погодили співпрацю

Патріарх Філарет зустрівся з делегацією капеланської служби Збройних сил Канади

 

«Збройні сили України відчули наявність і підтримку капеланів, переважну більшість з яких складає духовенство Київського Патріархату, - сказав Патріарх Філарет під час зустрічі з делегацією капеланської служби Збройних сил Канади. 

11 липня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з першоієрархом Української Православної Церкви в Канаді (Константинопольський Патріархат) митрополитом Юрієм (Каліщуком) та головним військовим капеланом Канади генерал-майором Ґаєм Чепделейном. 

Сторони обговорили перебіг подій пов’язаних з визнанням автокефалії Української Церкви та питання розвитку інституту капеланського служіння в Україні і можливе сприяння в цьому канадських капеланів. Йшлося також про організацію спільних заходів та навчальних програм, покликаних забезпечити ефективний обмін досвідом між капеланами України і Канади.

У підсумку було погоджено, що інститут капеланського служіння потребує неабиякої уваги, адже є важливою ланкою підтримки військовослужбовців не лише в нашій країні, а й в арміях країн членів НАТО і особливо гостро це виявляється в умовах бойових дій. 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами cerkva.info

Пропоновані новини

Спростування лже-піару.

Офіційна заява Голови СУВД по лже-піару "Першого Українського Батальйону Військових Капеланів"

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»