На честь Переможця

Голова СУВД заклав капсулу майбутнього храм для могилів-подільських прикордонників

 

8 травня прикордонники Могилів-Подільського прикордонного загону святкують 26-ту річницю від дня створення своєї військової частини. Разом з тим сторожі кордону разом з усіма своїми побратимами по всій Україні святкують День прикордонника.

З нагоди цих визначних дат в управлінні військової частини відбулися урочисті заходи. Осердям святкувань стало закладення капсули майбутнього храму для прикордонників. Стараннями військового капелана о. Іван Миніва та за сприянна командування частини незабаром тут постане храм, що носитиме ім'я Великомученика Юрія Переможця. Чин закладення наріжного каменя звершив Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) у співслужінні архієпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла та військових священиків.

По завершенні поважні гості здійснили покладання квітів до Меморіалу пам'яті прикордонникам, загиблим на сході України та вшанували хвилиною мовчання памʾять героїв, які віддали життя за волю та незалежність.

З нагоди свята до Могилів-подільских вартових завітали начальник Південного регіонального управління ДПС України генерал-лейтенант Сергій Косік, голова Обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Могилів-ІІодільської районної державної адміністрації Олег Китасюк, заступник міського голови Віталій Криган, керівництво взаємодіючих структур, представники Прикордонного відомства Республіки Молдова, Євромісії, духовенство, ветерани Служби та громадськість.

Керівники області та регіонального управління завітали до відновленого за сучасними стандартами медичного пункту служби охорони здоров'я прикордонного загону та здійснили його урочисте відкриття. Митрополит Іоан окропив приміщення медпункту освяченою водою та благословив медпрацівників. Віднині тут проходитимуть лікування та отримуватимуть медичні послуги військовослужбовці загону. Відбудова медичного пункту на 15 лікувальних ліжок відбулася за підтримки начальника Регіонального управління Сергія Косіка, Губернатора області Валерія Коровія, голови Могилів-Подільської РДА Олега Китасюка, депутата облради Геннадія Вацака та Національного банку України.

Згодом свято продовжилось у Будинку школярів. Під час урочистих промов виступаючі відзначили важливість професії прикордонника у справі збереження миру, процвітання нашої Батьківщини та її народу.

Начальником ПдРУ, обласним керівництвом, керівниками міста та району, а також командуванням прикордонного загону понад 50 кращих військовослужбовців та працівників загону були нагороджені відомчими відзнаками та почесними грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на 3-тю ротацію

Щодо проведення навчальної підготовки до 3-ї ротації