ТРИЗУБ НА КАМЕНІ

На Харківщині відкрили меморіал військовим, які загинули в боях за незалежність України

 

 

На території 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка 6 травня 2020 року відкрили меморіальний комплекс військовослужбовцям частини, які загинули в боях за цілісність і незалежність України.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, меморіал має висічений з каменю малий герб України – Тризуб, який розташований на стилізованій захисній споруді – габіоні. Поруч розміщені шість гранітних плит, на яких викарбувані імена 63 полеглих захисників – саме стільки воїнів втратила бригада від початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

У церемонії відкриття взяли участь військовослужбовці та ветерани бригади, командування ОК «Схід», представники місцевих органів влади та духовенство.

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан відслужив панахиду за загиблими воїнами й благословив меморіал, присутні поклали до пам’ятника квіти.

Від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія керуючий Харківською єпархією нагородив командира бригади (2017-2020 рр.) полковника Володимира Кокорєва орденом архистратига Божого Михаїла другого ступеня.

 

 

Військові

 

Сувд ПЦУ

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Знак народної пошани

Силами ГО «Країна» створено громадську нагороду для капеланів та волонтерів – ЗНАК НАРОДНОЇ ПОШАНИ «За служіння Богу та Україні»