Проща в Холодному Яру

Військово-цивільне паломництво "Холодноярська Проща" продовжує збирати учасників. Другий день прощі розпочався із відкриття гуртків та майстер-класів. Зокрема на території проведення прощі учасники мають можливість прослухати лекцію собріолога Юрія Оробця на тему «Як бути успішною людиною», отримати практичні поради щодо природнього оздоровлення, прослухати майстер-клас за системою «Goltis» від тренера 1 ступеня Дмитра Шевчука та відвідати інші локації, серед яких: фуд-корт, виставка-ярмарок народних майстрів, виступи творчих колективів, купання в озері.

Охочі скупатись в озері мають можливість отримати інструктаж та жилеті «РЖТ»  від «Черкаського дельфіна», голови клубу черкаських довгожителів та автора унікального жилету – Олександра Толбатова.

Щодо вечірнього відпочинку, то для учасників прощі сьогодні на головній сцені Холодноярської Прощі виступатимуть гурти «Гайдамаки» та «Катя Chilly» .

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату буде транслювати наживо виступи гуртів «Гайдамаки» та «Катя Chilly» на офіційній сторінці у мережі Facebook. 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Молебень у таборі «Легіон 18»

Ієрей Андрій Гуль відслужив молебень на початок літнього таборового сезону у таборі «Легіон 18»

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.