Проща в Холодному Яру

Військово-цивільне паломництво "Холодноярська Проща" продовжує збирати учасників. Другий день прощі розпочався із відкриття гуртків та майстер-класів. Зокрема на території проведення прощі учасники мають можливість прослухати лекцію собріолога Юрія Оробця на тему «Як бути успішною людиною», отримати практичні поради щодо природнього оздоровлення, прослухати майстер-клас за системою «Goltis» від тренера 1 ступеня Дмитра Шевчука та відвідати інші локації, серед яких: фуд-корт, виставка-ярмарок народних майстрів, виступи творчих колективів, купання в озері.

Охочі скупатись в озері мають можливість отримати інструктаж та жилеті «РЖТ»  від «Черкаського дельфіна», голови клубу черкаських довгожителів та автора унікального жилету – Олександра Толбатова.

Щодо вечірнього відпочинку, то для учасників прощі сьогодні на головній сцені Холодноярської Прощі виступатимуть гурти «Гайдамаки» та «Катя Chilly» .

Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату буде транслювати наживо виступи гуртів «Гайдамаки» та «Катя Chilly» на офіційній сторінці у мережі Facebook. 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.

Третя Ротація

Після плідного навчального графіку третя черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату