БЛАГОДІЙНІСТЬ

Капелан СУВД з 2012 року щочетверга роздає їжу та одяг безпритульним та бідним людям

 

Капелан ПЦУ Андрій Бринчак організував черговий благодійний обід та роздачу одягу нужденним при храмі Успіння Пресвятої Богородиці в місті Охтирка.

Все було проведено згідно карантиних умов. Військовий священик дякує благодійникам за допомогу в організації обідів тим, хто їх потребує.

Капелан розповідає, що займається цією благодійною діяльністю із 2012 року.

- Раніше 2 рази на тиждень годували людей, але зараз у зв’язку з тим, що людей стало ходити більше і ціни трохи зросли, то один раз в тиждень щочетверга організовуємо такі благодійні обіди. Православна церква завжди виконувала соціальну функцію. Школа була при церкві, лікарні були при церкві. Сьогодні ці функції виконує держава, а от сьогодення показує що місія церкви у служінні нужденним і тому я вирішив разом з громадою з нашими благодійниками годувати нужденних, бо якщо держава не спроможна їх забезпечити або перевиховати то потрібно нам робити цю справу, - сказав капелан.

Загалом допомоги потребують безпритульні і люди які просто потребують їжі. Приходять пенсіонери з маленькими діточками. Приходять люди які просто не мають за що прожити. Крім харчування капелан також безкоштовно роздає одяг, який приносять парафіяни.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Дебют "Холодноярської прощі"

25- 26 липня відбулася перша всеукраїнська військова "Хлодноярська проща".

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі