БЛАГОДІЙНІСТЬ

Капелан СУВД з 2012 року щочетверга роздає їжу та одяг безпритульним та бідним людям

 

Капелан ПЦУ Андрій Бринчак організував черговий благодійний обід та роздачу одягу нужденним при храмі Успіння Пресвятої Богородиці в місті Охтирка.

Все було проведено згідно карантиних умов. Військовий священик дякує благодійникам за допомогу в організації обідів тим, хто їх потребує.

Капелан розповідає, що займається цією благодійною діяльністю із 2012 року.

- Раніше 2 рази на тиждень годували людей, але зараз у зв’язку з тим, що людей стало ходити більше і ціни трохи зросли, то один раз в тиждень щочетверга організовуємо такі благодійні обіди. Православна церква завжди виконувала соціальну функцію. Школа була при церкві, лікарні були при церкві. Сьогодні ці функції виконує держава, а от сьогодення показує що місія церкви у служінні нужденним і тому я вирішив разом з громадою з нашими благодійниками годувати нужденних, бо якщо держава не спроможна їх забезпечити або перевиховати то потрібно нам робити цю справу, - сказав капелан.

Загалом допомоги потребують безпритульні і люди які просто потребують їжі. Приходять пенсіонери з маленькими діточками. Приходять люди які просто не мають за що прожити. Крім харчування капелан також безкоштовно роздає одяг, який приносять парафіяни.

 

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Перша ротація

07 серпня 2015 року Військові священики УПЦ Київського Патріархату відбувають до зони проведення АТО

Владика Іоан відвідав зону АТО

Голова Синодального Управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату відвідав зону проведення АТО.