ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

У танковій бригаді згадували подвиг отамана Костя Пестушка

 

Урочистості з нагоди 122-ї річниці від дня народження Головного отамана Холодного Яру Костя Пестушка (Степового-Блакитного), цьогоріч уперше пройшли у 17-й окремій танковій бригаді, якій торік було присвоєне почесне ім’я видатного повстанського отамана.

Про це повідомляє газета "День".

Про героїчний шлях видатного отамана, традиції з вшанування його пам’яті, що склалися на Криворіжжі протягом останнього десятиріччя та про духовну складову героїчного чину захисників України військовим розповів протоієрей ПЦУ і капелан Роман Бацвін.

Ознайомив військовослужбовців з проєктом меморіального комплексу голова Громадського клубу «Український час» Володимир Стецюк, офіцер Об'єднаного штабу Командування об'єднаних сил ЗС України полковник Петро Лисенко, скульптор Олександр Канібор, архітектор Євген Головін.

В урочистому зібранні, яке відбулося в Гарнізонному будинку офіцерів, взяли участь представники Історичного клубу «Холодний Яр», Громадського клубу «Український час» та оргкомітету з відкриття в Кривому Розі меморіального комплексу на честь Костя Пестушка та його соратників по повстанському руху.

Полковник Терещенко повідомив про плани створити бойову кімнату 17-ї окремої танкової бригади, у якій, за його словами, обов’язково буде окремий куток, присвячений Костю Пестушку (Степовому-Блакитному). Він висловив надію на подальшу співпрацю з Громадським клубом «Український час» та Історичним клубом «Холодний Яр» у царині відновлення пам’яті про видатного провідника повстанського руху та його соратників і заявив про підтримку громадської ініціативи щодо встановлення на їхню честь у Кривому Розі меморіального комплексу.

Такі заходи проходять для підвищення серед громадян України рівня знань про видатних особистостей українського державотворення.

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

Пропоновані новини

Зголошення на другу ротацію

Щодо речей які потрібно мати при собі