СВЯТО ПРИСЯГИ

Митрополит Іоан привітав з присягою співробітниківСлужби судової охорони

 

11 грудня у Черкасах 30 співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області склали Присягу на вірність українському народові.

Усі вони успішно пройшли конкурсній відбір та готові до виконання професійних обов’язків.

Урочистий захід відбувся у приміщені Черкаського апеляційного суду.

Привітати просягантів завітав голова СУВД митрополит Іоан (Яременко). Митрополит звернувся до присутніх із духовними настановами та благословив співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області на служіння Україні. Принагідно митрополит Іоан презентував книгу про місію капеланів України під назвою "Капелани. На службі Богу й Україні".

На цьому заході були присутні представники Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області, Черкаського апеляційного суду, органів місцевого самоврядування, засоби масової інформації, рідні та близькі співробітників Служби судової охорони.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області полковник Анатолій Харенко привітав співробітників Служби зі складанням Присяги та підкреслив, що слова присяги накладають особливу відповідальність. Адже від професіоналізму та сумлінного виконання службових обов’язків кожного співробітника Служби судової охорони залежить порядок у суді, здоров’я і життя суддів, працівників апаратів судів, учасників процесу та відвідувачів.

Начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області Євген Пристрома також привітав співробітників Служби судової охорони і висловив надію, що відтепер працівники судової установи, учасники судових процесів та відвідувачі будуть під надійною охороною.

Як відомо, Служба судової охорони здійснює підтримку громадського порядку в суді, повинна припиняти прояви неповаги до суду, а також охороняти приміщення суду, органи та установи системи правосуддя, виконує функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді.

 

 

 

 

 

Прес-центр СУВД

За матеріалами ck.court.gov.ua

Пропоновані новини

Співпраця з прикордонниками

Митрополит Іоан провів робочу зустріч з керівництвом Адміністрації Державної Прикордонно. Служби України .